OnePlus 11R
Aparat główny, kamera tylna 50 MP do OnePlus 11R ORG
Aparat główny, kamera tylna makro 2 MP do OnePlus 11R ORG
Głośnik multimedialny do OnePlus 11R ORG
Przednia kamera, aparat do selfie 16 MP do OnePlus 11R ORG
Płytka, czytnik kart SIM do OnePlus 11R ORG
Szkło szybka oczko aparatu z ramką do OnePlus 11R, czarne ORG
Tacka na kartę SIM do OnePlus 11R, czarna ORG
Tacka na kartę SIM do OnePlus 11R, srebrna ORG
Taśma flex przycisku zasilania do OnePlus 11R
Taśma flex, gniazdo ładowania do OnePlus 11R OEM
Uszczelka klapki baterii, klej tylnego panelu do OnePlus 11R ORG
W kategorii Części OnePlus 11R znajdziesz kompletny asortyment niezbędny do profesjonalnej naprawy tego modelu telefonu. Oferta obejmuje oryginalne i wysokiej jakości ekrany AMOLED, baterie oraz obudowy, które pomogą przywrócić pełną funkcjonalność urządzenia. Dzięki temu zaopatrzysz swój serwis GSM lub warsztat we wszystkie potrzebne części zamienne do OnePlus 11R, co pozwoli na szybką i skuteczną obsługę klientów. Sprawdź dostępne elementy i korzystaj z wygodnej hurtowni części serwisowych.
Części OnePlus 11R - ekrany, baterie i obudowy dostępne w hurtowni
W tej kategorii znajdziesz różnorodne części zamienne dedykowane do modelu OnePlus 11R, w tym wysokiej klasy ekrany AMOLED, które gwarantują doskonałą jakość obrazu i pełną responsywność panelu dotykowego. Dopełnieniem oferty są baterie o odpowiedniej pojemności i parametrach, zapewniające długi czas pracy telefonu. Obudowy natomiast pozwalają na estetyczną i trwałą naprawę uszkodzonej obudowy urządzenia, dostępne w różnych wariantach kolorystycznych i wykończeniach.
Wszystkie części pochodzą z pewnych źródeł, co jest istotne dla jakości i trwałości naprawy. To podstawowe elementy wyposażenia każdego serwisu GSM zajmującego się naprawą telefonów OnePlus 11R, umożliwiające kompleksową realizację zleceń nawet przy poważnych uszkodzeniach.
Jak wybrać odpowiednie części do OnePlus 11R?
Decydując się na zakup części OnePlus 11R, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na ich oryginalność i kompatybilność z modelem telefonu. Dobór jakościowego ekranu AMOLED zapewni pełną czułość dotyku i odpowiednią jasność, co wpływa na komfort użytkowania urządzenia po naprawie. W przypadku baterii ważne są nie tylko parametry pojemności, ale także bezpieczeństwo i trwałość materiałów. Obudowa powinna dokładnie pasować do konstrukcji telefonu, by zabezpieczać go przed kolejnymi uszkodzeniami i nie obniżać jego estetyki.
Przed zakupem warto zweryfikować numery modelowe oraz zalecenia producenta, a w razie wątpliwości skonsultować się z dostawcą części. Dzięki temu szybko i bez problemów zaopatrzysz swój serwis w odpowiednie elementy do OnePlus 11R, zwiększając efektywność napraw i zadowolenie klientów.
Zastosowanie części OnePlus 11R w serwisie GSM
Części OnePlus 11R znajdują szerokie zastosowanie przede wszystkim w warsztatach i punktach serwisowych zajmujących się naprawą telefonów. Pozwalają na wymianę uszkodzonych lub zużytych elementów, takich jak rozbity ekran, wyczerpana bateria czy pęknięta obudowa, co przedłuża żywotność urządzenia i przywraca jego pełną funkcjonalność. W pracy serwisowej szybka dostępność dedykowanych części to klucz do efektywnej realizacji zleceń i skrócenia czasu naprawy.
Zastosowanie tych części umożliwia kompleksowe usługi serwisowe dla modeli OnePlus 11R, co jest istotne dla utrzymania wysokiej jakości obsługi klientów korzystających z tego popularnego smartfona.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą części OnePlus 11R
Sprawdź dostępność oryginalnych i zamiennych części do OnePlus 11R, które pomogą Ci profesjonalnie przeprowadzić każdą naprawę. Jeśli masz pytania dotyczące wyboru lub kompatybilności, skontaktuj się z dostawcą lub zapoznaj z innymi kategoriami części serwisowych w hurtowni. Skorzystaj z szybkiej dostawy i atrakcyjnej oferty dedykowanej serwisom GSM i warsztatom naprawczym.










